Kurumsal

         1988 yılında İstanbul Bayrampaşa'da bilgi ve tecrübeye dayanan sektöre yeni bir dinamizm kazandırmak üzere kurulan firmamız 2003 yılında kurumsal yapıya geçerek kurulduğu ilk günden beri en son teknolojiyi takip eden, kendini devamlı modernize etmekte ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

         Yenilikçi yüzü ile kaliteden asla ödün vermeyen anlayışı sayesinde KMS KURTULUŞLAR dünya çapında tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

         Bilgi ve tecrübesini, güçlü alt yapısı ile birleştiren şirketimiz, kaliteli ve düşük maliyetli üretimi ile taleplerin artmasını sağlamış, satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin servis ve yedek  parça ihtiyaçlarını zamanında karşılayarak, kalıcı ilişkiler kurmayı başarmıştır.

         Dünya markası olma yolunda prestijini marka tescili ile kalitesini dünya standartları sertifikası ile perçinleyerek üretimine devam etmekte olan şirketimiz, başta Avrupa ülkeleri olmakla  beraber dünyanın dört bir yanına ihracatlar gerçekleştirmektedir.

         KMS KURTULUŞLAR siz değerli müşterilerimizin talep ve önerileri doğrultusunda bir aile olarak çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

 

VİZYON

 

         Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda rekabetçi ve sürdürülebilir potansiyeli olan portföyü ülke ekonomisine değer katacak ve farklılıklar yaratacak şekilde yönetmek.

 

MİSYON

 

          Farklılıklar yaratarak dünya kalite ve standartları üzerinde ürün ve hizmet sunarak kalıcı üstünlükler sağlamak.